O FIRMIE

Firma DN Spedition funkcjonuje z powodzeniem na rynku transportowym od 2000 roku. Swoje powstanie i dotychczasowe sukcesy zawdzięcza młodemu, dynamicznemu i wierzącemu w sukces człowiekowi, jakim jest jej właściciel Damian Narębski.

W początkowej fazie rozwoju firma zajmowała się przewozem nisko gabarytowych towarów na rynku lokalnym. Jednak coraz dynamiczniej rozwijający się rynek, wymusił na właścicielu rozwinięcie działalności tak pod względem wielkości i różnorodności przewozów, jak również zwiększania ilości pojazdów transportowych.

Nawiązywane ciągłe kontakty gospodarcze w dynamicznie rowijającym się środowisku, umożliwiają rozwój firmy, jej rozbudowę, ciągłe dążenie do wzrostu efektywności oraz jakości świadczonych usług.

Działalność firmy będzie nadal rozwijana, w kierunku pozwalającym na zbudowanie przedsiębiorstwa nie tylko transportowego, ale również działalności w sferze usług magazynowych, spedycyjnych w szeroko rozumianej działalności logistycznej.

Położenie firmy w okolicach Warszawy oraz dynamicznie rozwijających się miejscowości podwarszawskich jest naszą przewagą nad wieloma konkurentami pod względem kosztów transportu, przez co istnieje możliwość negocjowania stawek.

Planowane uruchomienie w najbliższym czasie lotniska w Modlinie, pozwala z optymizmem patrzeć na przyszłość firmy.